06 iunie 2023

  • experiență înAdministrativ / Logistică, Office / Back-office / Secretariat, Publicitate

Candidatul ideal

  • experiență în domeniu (secretariat/administrativ/asistent manager)
  • experiență în domeniul achizițiilor publice
  • foarte bune abilităţi IT (Excel, Power Point, Word, Outlook etc.);
  • punctualitate, seriozitate, flexibilitate;
  • capacitatea de a lucra cu deadline-uri strânse;
  • bune abilități comunicare

Descrierea jobului

  • asigurarea suportului administrativ pentru toate departamentele companiei
  • elaborarea dosarelor de licitație și efectuarea tuturor operațiunilor necesare pe durata procedurilor de participare la licitații publice
  • asigurarea din punct de vedere administrativ a eligibilitatii dosarelor de licitatie/candidaturi specifice,
  • elaborarea de rapoarte, analize, sinteze specifice solicitate pentru derularea activităților
  • centralizare/arhivare/gestionare documente companie
  • preluarea, înregistrarea, distribuirea la compartimentele implicate, îndosariere și arhivarea corespondenței și a mesajelor primite din partea partenerilor, clienților și a celorlalți angajați;
  • actualizarea bazelor de date
  • redactare de documente necesare companiei
  • suport operațional/office (verificarea funcționalității dotărilor și disponibilității consumabilelor de birotică, etc)
  • primirea vizitatorilor și anuntarea persoanelor de contact din societate;
  • asigurarea transmiterii documentelor prin poșta, fax, e-mail;
  • disponibilitate de participare la nivel național sau internațional la activitățile necesare, conform cerințelor punctuale ale companiei
  • orice alte activități de suport administrativ/operațional la nivelul companiei
    Reprezintă avantaje în selecția candidaturilor:
  • activități de voluntariat, muncă în echipă-  reprezintă un plus în preselecție
  • încurajăm aplicațiile din partea persoanelor ce au copii în îngrijire

Descrierea companiei

Media One este o agenție de comunicare avand clienti din aria institutionala a Romaniei. Media One abordeaza intr-un mod creativ cerintele riguroase ale campaniilor integrate de conștientizare.

Flexibil, deschis, creativ- sunt toate atribute ale personalului companiei Media One.

CONTACT